02 - 10 - 2024

Slavnostní akademické shromáždění VUT ocenilo osobnosti z ÚFI

U příležitosti 125. výročí založení Vysokého učení technického v Brně proběhlo 19. září v Městském divadle v Brně slavnostní akademické shromáždění VUT. Při této příležitosti ocenil rektor VUT, doc. Ing. Ladislav Janíček Ph.D., MBA, LL.M., činnost vybraných členů akademické obce, mezi nimi i studenty, zaměstnance a absolventy našeho ústavu.

Zlatou medaili udělil rektor VUT prof. RNDr. Jiřímu Spoustovi, Ph.D, za celoživotní výsledky, které přispěly k rozvoji VUT v oblastech vzdělávání a organizace.

Cenu rektora za mimořádný aplikovaný výsledek převzala naše absolventka, Ing. Kristýna Bukvišová a školitel její dizertační práce, doc. Ing. Miroslav Kolíbal, Ph.D., za své akademické výsledky byli ocenění naši absolventi Ing. Anna Kurowská a Ing. Jakub Vrábel. Oceněni byli i vítězové studentské ankety o nejlepšího pedagoga, kde ocenění již po několikáté v řadě převzal Ing. Petr Dvořák, Ph.D., jako vítěz ankety v kategorii bakalářské studium na FSI VUT. Všem oceněným srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.