03 - 10 - 2024

ÚFI oslavuje 30 let

Připojte se k nám na oslavu 30 let od založení Ústavu fyzikálního inženýrství! Oslavy proběhnou ve dnech 21. a 22. října 2024 v aule Q Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně. Akce si klade za cíl propojit generace studentů, absolventů, pedagogů, přátel a partnerů ÚFI prostřednictvím sdílení osobních zkušeností, úspěchů i vzpomínek na jednotlivé etapy vývoje ústavu. V rámci programu se můžete těšit na přednášky našich bývalých i současných studentů, zaměstnanců a partnerů, panelové diskuze, prohlídky laboratoří a networkingové aktivity.

Součástí akce bude také podvečerní neformální setkání, kde budete mít příležitost obnovit stará přátelství, navázat nové kontakty a společně oslavit významný milník našeho ústavu.

V případě, že se akce chcete zúčastnit, prosíme o vyplnění registračního formuláře zde.
Podrobný program akce naleznete níže.