02 - 10 - 2024

Den optiky se blíží

Srdečně zveme všechny studenty, vyučující či kohokoliv, kdo má zájem přijít, na Den optiky. Tuto akci pořádáme ve spolupráci s Českým optickým klastrem.
Kdy: Ve čtvrtek 24. 10. 2024 od 13:30
Kde: Fakulta strojního inženýrství VUT v Brně, Technická 2, budova A5, posluchárna P2 a její okolí

Proč přijít?

Dozvíte se, jakým směrem se ubírá současná optika – na VUT, ve výzkumu i ve firmách.
Můžete si vyslechnout krátké přednášky různých ústavů, firem či společností a při občerstvení si s nimi více popovídat o tom, co dělají či o tom, co je nebo Vás zajímá.
Pozvali jsme také prof. Tomáše Čižmára a požádali o prezentaci práce, za kterou v tomto roce získal mezinárodní prestižní ocenění European Microscopic Award udělované jednou za čtyři roky.
Účast přislíbili také Ústav přístrojové techniky, yCSMS, Telight, HiLase, Forvia – Hella Mohelnice, Matex PM, EVPÚ Defence, Magna Lightning Czech, Meopta a Narran.

Program s registračním formulářem zveřejníme brzy.
Pokud přijdete, zaregistrujte se prosím kvůli zajištění dostatečného množství občerstvení.
Děkujeme a budeme se těšit!

Ústav fyzikálního inženýrství VUT v Brně

.